درباره ما

تاریخچه ما

شركت فرداد پيشرو انرژی در سال ١٣٩٢ با اتكا به فضل الهی و تكيه بر دانش و تجارب و سالها تلاش و فعاليت موثر موسسين خود در به انجام رساندن پروژه های نيروگاهی، نفت و گاز، پتروشيمی و كارخانجات صنعتی در حوزه های مهندسی و مهندسی خريد در داخل و خارج از كشور، و به منظور پاسخگويی به بخشی از نيازهای جامعه مهندسی با شماره ثبت ٤٣٨٩٨٥ تاسيس گرديده است. در اين راستا، هدف و تلاش شركت فرداد پيشرو انرژی ارائه خدمات صادقانه و موثر در چارچوب زمان تعيين شده و بودجه مصوب و با كيفيت در جهت دستيابی به رضايت كارفرمايان بوده است.

 • کیفیت
 • دقت
 • ایمنی
 • مطمئن

درباره ما

استراتژی و خط مشی

استراتژی فرداد پيشرو انرژی، جلب رضايت كارفرمايان از طريق ارائه خدمات با كيفيت بالا و مطابق استانداردهای روز برطبق برنامه زمانبندی و درچارچوب بودجه پيش بينی شده می باشد.

در اين راستا، اين شركت موفق به ایجاد موارد زیر شده است :

 • کار گروهی تيم های كاری چابك و توانمند
 • شرایط کاریشرایط کاری ایمن و مطمئن
 • شبکه وسیعمهندسین حوزه های مختلف
 • برنامه ریزی منظمتیم برنامه ریزی منظم
 • مدیریت پروژهتیم مدیریت پروژه مجرب

شركت فرداد پيشرو انرژی در راستای بهبود ارائه خدمات به كارفرمايان محترم و به منظور پيروی از استانداردهای جهانی، موفق به اخذ گواهينامه 9001-ISO در ساليان متوالی گرديده است.

فرداد پیشرو انرژی

زمینه فعالیت

پتانسيل اين شركت ارائه خدمات به شرح زير در حوزه های پيش گفته می باشد:

 • تامین تجهیزات(Procurement)
 • مهندسی خرید(Procurement Service)
 • امکان سنجی(Feasibility Study)
 • مهندسی(Engineering)
 • مدیریت پروژه ها(MC)
 • دفتر فنی و نظارت عالیه (Assistant Filed Technical)
 • پشتیبانی فنی(Technical Endorsement)
 • یکپارچه سازی طراحی(Overall Plant Engineering)

شركت فرداد پيشرو انرژی در زمينه ارايه خدمات مهندسی (Engineering) در فازهای طراحی مفهومی (Conceptual Design Phase)، طراحی پایه (Basic Design Phase) و طراحی دیتایل (Engineering Phase Detail) پتانسيل بالايی داشته و خصوصا " موسسين شركت در زمينه پروژه های نيروگاهی، با مديريت و حضور موثر در بخش های مهندسی و مهندسی خريد پروژه نيروگاه ٥٠٠ مگاواتی هريس (اولين نيروگاه کلاس F به همراه قرارداد انتقال تكنولوژی از شركت آنسالدو ايتاليا) تجربيات ارزشمندی را به همراه دارند. همچنین قابلیت انجام مطالعاتHazop / Hazid و طراحی سیستم هاي Waste Zero و تنظیم سر فصل های آموزش به همراه ارایه آموزش به پرسنل بهره برداری نیروگاهها در شرکت فراهم می باشد.

شرکت فرداد پیشرو انرژی در زمینه تهیه و یا بررسی اسناد مناقصه در حوزه های فوق الذکر بویژه پروژه های نیروگاهی در قالب سرمایه گذاری و یا کلید در دست، پتانسیل  انجام خدمات را داراست. همچنین ارایه خدمات مهندسی در راستای یکپارچه سازی ساختگاه ها (Engineering Overall Plant (با تهیه و تنظیم مدل سه بعدي، کشف و اعلام تداخلات بین مدارك مهندسی تمامی گروههای تخصصی و مجموعه های کاری از قبیل سیویل، ساختمان، برق و ابزار دقیق، مخابرات، پایپینگ، مکانیک و سپس ارایه و پیشنهاد راه حل براي بر طرف نمودن آنها، تامین نیازمندیهای هر جزیره در فصول مشترك آن با سایر جزایر و در نهایت یکپارچه سازی کل ساختگاه از دیگر تواناییهای این شرکت می باشد.

مهندسی خرید شامل شناسایی تامین کنندگان و فروشندگان معتبر داخلی و خارجی، تهیه مدارك تقاضاي خرید سیستم ها (Requisition Material، تنظیم دستور های خرید (Order Purchase ، (مذاکرات فنی (KOM (و قراردادی با تامین کنندگان و فروشندگان، تنظیم گزارشات ارزیابی فنی پیشنهادات ( Evaluation Bid Technical Report، (تنظیم گزارشات مالی پیشنهادات (Report Evaluation Bid Financial (از پتانسیل های بالقوه و بالفعل شرکت فرداد پیشرو انرژی می باشد.

موسسین این شرکت در طی دوران تجربیات کاری با شرکتهای معتبر و خوشنام متعددی همکاری داشته و از تجربیات آنها بهره برده اند. در این راستا می توان شرکتهای عامران افق، تانا انرژی، دوده صنعتی پارس، پاکمن، مپنا ، موننکو ایران، آریا انرژی پارس، هیربدان، آ فاق انرژی و نیرو تراز را نام برد.

 

پروژه های انجام شده توسط موسسین شرکت

چه کارهایی انجام داده ایم؟

اجرای پروژه ها با توجه به جزئیات.

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید
نصب کامل خط تولید
ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.
ساخت قطعات کوچک و بزرگ
تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.
روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی
از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.
اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی
فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.